UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

To jest powód do referendum. Najlepszy teren inwestycyjny miasta zmarnowany, po to żeby lokalne wojciki i inne januszexy nie musiały podnosić pensji i bić się o pracowników. W nagrodę powieszą plakat Wróblewskiego na swoich knajpach. Dodatkowo Kasa z dzierżawy pójdzie tylko na sztuczne utrzymywanie zbędnych etatów w szkołach, spółkach, UM i innej budżetówce aby było na pensje dla wplatomatow KWW Wróblewskiego.

Upadły Harley