UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
To jest powód do referendum. Najlepszy teren inwestycyjny miasta zmarnowany, po to żeby lokalne wojciki i inne januszexy nie musiały podnosić pensji i bić się o pracowników. W nagrodę powieszą plakat Wróblewskiego na swoich knajpach. Dodatkowo Kasa z dzierżawy pójdzie tylko na sztuczne utrzymywanie zbędnych etatów w szkołach, spółkach, UM i innej budżetówce aby było na pensje dla wplatomatow KWW Wróblewskiego.
Upadły Harley