A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Zrobcie materiał o tym jaką wizję rozwoju EPT ma człowiek z zawodu dyrektor.
O mój Panie, podniesienie skrzyżowania Podgornej z Wiejską? Powód? Zwiększona liczba wypadków? Czy może dla zasady, żeby wolniej wszyscy jeździli?
banda radnych nieporadnych tylko kasę umieją brać i podwyżki sobie dawać i Wróblewskiemu nierobowi co guzik robi dla miasta, tylko udaje i do fotek pozuje, za co on dosatał 9 tysięcy podwyżki pytam?
Wybieracie siwe główki do rządzenia to macie…wieś Elbląg
@Do portel.pl - To trzeba go wypi. .. .. ć z tego krzesełka starego capa.
A co to mnie gów. .. obchodzi jak mawia Ferdek, tu juz i tak nic normalnego nie będzie
Mało propozycji radnych do budżetu - bo albo wszystko co potrzebne już Ratusz wykonał wbrew narzekaniom opozycji pisowskiej, albo radni wypaleni i są do wymiany.
no ja pieeerdziele miasto kiedyś wojewódzkie ponad 100tyś a tu takie propozycje jak na wsi
mam nadzieje że po następnych wyborach mieszkańcy ZAWODZIA będą mieli swojego radnego mieszkańca naszej dzielnicy a nie jakiegoś przebierańca.