A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Za siedzenie w domach podwyżki?? Czy wy urzędasy do końca zdurnieliście?? Wszyscy pracują i tylko wam się nie chce, bo że na zakupy chodzicie i do restauracji to wiem. Należy wam się solidny kop w d.....
@RobertKoliński - Daremna ekipa, daremny tród,
JAK się już wezmą, to czujè smród
I mówicie wszyscy teraz co chcecie,
Że radnym najlepiej jest dziś na diecie
Przed wyborami wszyscy mieli piękne wizje, teraz nawet wizji nie mają.
Doczekacie się referendum ła j zy
Może w końcu zrobią Mostek Elewów. Przydałoby się również odnowienie ławek na szlakach, czasem wystarczy przybić dwie nowe deski, co nie jest dużym wydatkiem dla miasta.
Dokładnie! W Jegłowniku ambitniejsze cele mają.