26
07.12.2021

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Za siedzenie w domach podwyżki?? Czy wy urzędasy do końca zdurnieliście?? Wszyscy pracują i tylko wam się nie chce, bo że na zakupy chodzicie i do restauracji to wiem. Należy wam się solidny kop w d.....
Czaskowski (2021.12.07)

info

4  
  1
@RobertKoliński - Daremna ekipa, daremny tród, JAK się już wezmą, to czujè smród I mówicie wszyscy teraz co chcecie, Że radnym najlepiej jest dziś na diecie
Dieta the best (2021.12.07)
Przed wyborami wszyscy mieli piękne wizje, teraz nawet wizji nie mają.
(2021.12.08)

info

1  
  0
Doczekacie się referendum ła j zy
Fer (2021.12.08)

info

1  
  0
Może w końcu zrobią Mostek Elewów. Przydałoby się również odnowienie ławek na szlakach, czasem wystarczy przybić dwie nowe deski, co nie jest dużym wydatkiem dla miasta.
(2021.12.08)

info

1  
  1
Dokładnie! W Jegłowniku ambitniejsze cele mają.
Ogr (2021.12.14)