UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

banda radnych nieporadnych tylko kasę umieją brać i podwyżki sobie dawać i Wróblewskiemu nierobowi co guzik robi dla miasta, tylko udaje i do fotek pozuje, za co on dosatał 9 tysięcy podwyżki pytam?


Anuluj