UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
banda radnych nieporadnych tylko kasę umieją brać i podwyżki sobie dawać i Wróblewskiemu nierobowi co guzik robi dla miasta, tylko udaje i do fotek pozuje, za co on dosatał 9 tysięcy podwyżki pytam?
banda radnych nieporadnych tylko kasę umieją brać i podwyżki sobie dawać i Wróblewskiemu nierobowi co guzik robi dla miasta, tylko udaje i do fotek pozuje, za co on dosatał 9 tysięcy podwyżki pytam?