UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
O mój Panie, podniesienie skrzyżowania Podgornej z Wiejską? Powód? Zwiększona liczba wypadków? Czy może dla zasady, żeby wolniej wszyscy jeździli?
Dajcie żyć
O mój Panie, podniesienie skrzyżowania Podgornej z Wiejską? Powód? Zwiększona liczba wypadków? Czy może dla zasady, żeby wolniej wszyscy jeździli?
Dajcie żyć