UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

O mój Panie, podniesienie skrzyżowania Podgornej z Wiejską? Powód? Zwiększona liczba wypadków? Czy może dla zasady, żeby wolniej wszyscy jeździli?

Dajcie żyć

Anuluj