UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
mam nadzieje że po następnych wyborach mieszkańcy ZAWODZIA będą mieli swojego radnego mieszkańca naszej dzielnicy a nie jakiegoś przebierańca.
nowak
mam nadzieje że po następnych wyborach mieszkańcy ZAWODZIA będą mieli swojego radnego mieszkańca naszej dzielnicy a nie jakiegoś przebierańca.
nowak