UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

mam nadzieje że po następnych wyborach mieszkańcy ZAWODZIA będą mieli swojego radnego mieszkańca naszej dzielnicy a nie jakiegoś przebierańca.

nowak

Anuluj