UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
przecież to jest wał, jaka agencja rozwoju przemysłu? jakiego przemysłu? państwowe agencje są odpowiedzialne za rozwój przemysłu ?? bedą tam wesołe miejsca pracy dla swoich kolesi, a reszta tego biurowca będzie stała pusta, chyba że w EG tyle jest chętnych i brakuje miejsc na biura bo tyle jest firm panie łooooo same firmy i byznesy, 30 lat panowie w patoratuszku obradują i nie wiedzą co robić z wyspą biedaczki, jak się ma pustostan w głowie to tak jest. .. jak na tej wyspie, sprawa jest prymitywna : rekonstrukcja twierdzy po fosie czyli tego muru-wału w kształcie gwiazdy z bastionami, i spichlerze na nadbrzeżu sprzed rozbiorów 1795 w nich mieszkania, sklepy, restauracje, puby i tyle, macie pustaki za darmo plan i będzie jak w gdańsku a nawet lepiej bo historycznie ----- 007 na cenzurce
partia i super