UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

przecież to jest wał, jaka agencja rozwoju przemysłu? jakiego przemysłu? państwowe agencje są odpowiedzialne za rozwój przemysłu ?? bedą tam wesołe miejsca pracy dla swoich kolesi, a reszta tego biurowca będzie stała pusta, chyba że w EG tyle jest chętnych i brakuje miejsc na biura bo tyle jest firm panie łooooo same firmy i byznesy, 30 lat panowie w patoratuszku obradują i nie wiedzą co robić z wyspą biedaczki, jak się ma pustostan w głowie to tak jest. .. jak na tej wyspie, sprawa jest prymitywna : rekonstrukcja twierdzy po fosie czyli tego muru-wału w kształcie gwiazdy z bastionami, i spichlerze na nadbrzeżu sprzed rozbiorów 1795 w nich mieszkania, sklepy, restauracje, puby i tyle, macie pustaki za darmo plan i będzie jak w gdańsku a nawet lepiej bo historycznie ----- 007 na cenzurce

partia i super