A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Haha. .. .Po tym co się dzieje na rynku energetycznym oni stawiają kotły na gaz, gdzie gaz tańszy raczej nie będzie a i nie wiadomo czy wogóle będzie.
Spokojnie będzie!! Jeszcze ze 30% do góry, i wtedy cena spadnie o 20%. Prezydent nie powiedział po pierwsze kiedy ta cena spadnie, po drugie nie powiedział od jakiej ceny bazowej. Na tym polega polityka i omamnianie tłumu - w tym wypadku pomogło.
Bez ciepłowni na Dojazdowej bilans ciepła dla miasta się nie spina. Mam pytanie czy trzy kotły na Dojazdowej są w 100% sprawne i czy dadzą 40 MW w zimie ?.
Bez ciepłowni na Dojazdowej bulans ciepła dla miasta się nie spina. Czy trzy kotły na dojazdowej są w 100% sprawne i czy w zimę dadzą 40MW ? To dopiero początek sezonu to chyba są po letnich remontach?
Jak ktoś jeszcze śpi, jest nieprzytomny i się jeszcze nie obudził - globalni właściciele tej planetki po preludium, czyli PLAN-demii (oczywiście przypadkiem wszystkie tuzy tego świata - klan rothshild, rockefeller, gates, bezos, itd. .. .zapakowali się wcześniej w koncerny farmaceutyczne, produkujące antyseptyki itp. )szykują nam globalny kryzys - po zrywaniu łańcuchów dostaw - wszyscy normalni analitycy przewidują kryzys produktów, potem > kryzys energetyczny > potem kryzys żywnościowy. .. co jest całkiem logiczne niestety, i nie trzeba być już geniuszem i jasnowidzem, by to dostrzec. Do tego nie tyle będzie galopująca inflacja - ile stagflacja = czyli inflacja + umierająca gospodarka. Produktów będzie jak na lekarstwo. Dlatego przygotujcie się na ten KRYZYS. .. - bez emocji, logicznie, strategicznie - samowystarczalność. Żyjemy wciąż pod okupacją - najwyższa pora zdać sobie z tego sprawę.
Do obejrzenia polecam: "NOWY POLSKI ŁAD - Czy dajemy sobą manipulować? Katarzyna Szewczyk [Agent Specjalny #96] "- jest tego masa. .. .doedukujcie się ludziki, co ma naprawdę wartość, jakie są konsekwencje inflacji + mitycznego zerwania łańcuchów dostaw. .. i przestańcie wierzyć w końcu politykom; )- umiesz liczyć - licz na siebie, jak głosi staropolskie przysłowie. Jeśli chodzi o energetykę - długo by się rozpisywać - ale to najwyższy czas (już i tam mega-późno)na inwestycje w OZE, a internet pełny jest projektów DIY (zrób to sam)jak ktoś ma choć przeciętne zdolności - od turbinek wiatrowych ze złomu, po kolektory słoneczne własnej konstrukcji - nawet jeśli ktoś nie ma zbyt dużo kasy, a ma trochę w głowie - może ogrzać/dostarczyć sobie energię ZA DARMO i w dodatku CZYSTĄ przy okazji. Szukajcie a znajdziecie.
Unia nakazuje wycofać się z węgla i co na to poradzić? Taka jej polityka. Chiny palą węglem na potęgę i niewiele ich ogranicza. Zachodnia Gaz ziemny jest eko. Czy to z sajuza czy innych źródeł jest i będzie mega drogi. Gdyby nie inwestycja Energii to już mielibyśmy w chacie zimne grzejniki. Wróbel obiecał złote góry w postaci tańszego ciepła o 20% ale od początku było wiadomo, że to bajki.
Dojazdowa jest w rozsypce. Ciśnieniówka na wszystkich kotłach to obraz nędzy, co chwila gdzieś się woda leje. Nie ma pieniędzy na remonty ale są na zatrudnianie coraz większej ilości pracowników biurowych. Obecny prezes nie ma pojęcia o ciepłownictwie, ale szuka oszczędności w formie, przykładowo, obcinając pracownikom przydział nawet mydła. Tak źle tu jeszcze nigdy nie było. A najgorsze jest to, że to wszystko hołubi Wróblewski. Gdyby miał jaja to już dawno by pogonił tą "elitę"do Gdańska. No ale co zrobić jak tam się już wcześniej nie sprawdzili. Elbążanie szykujcie się na duże podwyżki za ciepło.
@znam temat - Kto odważy się odchudzić ratusz czy firmy komunalne, przecież to jest żelazny elektorat tej władzy.
@Wiedźmin - Popieram. A Swoje pieniądze oddajemy we władanie prywatnych firm banków (za każdą firmą stoi prezes - człowiek). Warto sobie z tego też zdać sprawę. W razie czego KNF nic nie pomoże.