UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Dojazdowa jest w rozsypce. Ciśnieniówka na wszystkich kotłach to obraz nędzy, co chwila gdzieś się woda leje. Nie ma pieniędzy na remonty ale są na zatrudnianie coraz większej ilości pracowników biurowych. Obecny prezes nie ma pojęcia o ciepłownictwie, ale szuka oszczędności w formie, przykładowo, obcinając pracownikom przydział nawet mydła. Tak źle tu jeszcze nigdy nie było. A najgorsze jest to, że to wszystko hołubi Wróblewski. Gdyby miał jaja to już dawno by pogonił tą "elitę"do Gdańska. No ale co zrobić jak tam się już wcześniej nie sprawdzili. Elbążanie szykujcie się na duże podwyżki za ciepło.
znam temat