UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Spokojnie będzie!! Jeszcze ze 30% do góry, i wtedy cena spadnie o 20%. Prezydent nie powiedział po pierwsze kiedy ta cena spadnie, po drugie nie powiedział od jakiej ceny bazowej. Na tym polega polityka i omamnianie tłumu - w tym wypadku pomogło.