UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Bez ciepłowni na Dojazdowej bilans ciepła dla miasta się nie spina. Mam pytanie czy trzy kotły na Dojazdowej są w 100% sprawne i czy dadzą 40 MW w zimie ?.


Anuluj