UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Bez ciepłowni na Dojazdowej bilans ciepła dla miasta się nie spina. Mam pytanie czy trzy kotły na Dojazdowej są w 100% sprawne i czy dadzą 40 MW w zimie ?.
Bez ciepłowni na Dojazdowej bilans ciepła dla miasta się nie spina. Mam pytanie czy trzy kotły na Dojazdowej są w 100% sprawne i czy dadzą 40 MW w zimie ?.