UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Bez ciepłowni na Dojazdowej bulans ciepła dla miasta się nie spina. Czy trzy kotły na dojazdowej są w 100% sprawne i czy w zimę dadzą 40MW ? To dopiero początek sezonu to chyba są po letnich remontach?

rudy kot