UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Unia nakazuje wycofać się z węgla i co na to poradzić? Taka jej polityka. Chiny palą węglem na potęgę i niewiele ich ogranicza. Zachodnia Gaz ziemny jest eko. Czy to z sajuza czy innych źródeł jest i będzie mega drogi. Gdyby nie inwestycja Energii to już mielibyśmy w chacie zimne grzejniki. Wróbel obiecał złote góry w postaci tańszego ciepła o 20% ale od początku było wiadomo, że to bajki.

EEEtam