UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Zły tytuł. Nie ma chętnych na kilkuletnie badania archeologiczne i walkę z konserwatorem zabytków. Jeżeli miasto przygotuję działkę do inwestycji to chętni na zakup i budowę parkingu się znajdą. Najprościej to komuś sprzedać działkę i niech on walczy z archeologią i konserwatorem zabytków może i 10 lat. Bujajcie się odpowiedział biznes i nikt nie złożył oferty.
Cz