UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Kluczowe jest udzielenie gwarancji inwestorowi, że wraz z powstaniem takiego parkingu na wciąż jeszcze dość odległym uboczu Starego Miasta, wyeliminuje się możliwości parkingowe w obszarze Starówki i pozostawi je jedynie dla zaopatrzenia biznesu tam działającego, osób niepełnosprawnych i mieszkańców z udzielonymi im przepustkami. Z braku możliwości, ci co koniecznie chcieliby jechać swoimi pojazdami, gdzieś musieliby je zaparkować. Poza tym budowa samego parkingu, to raczej wątpliwy biznes dla inwestora i musiałby on mieć możliwość prowadzić jeszcze coś oprócz.
Matex