Wybrany wątek opinii

POwariowali. Zamiast budować wielopoziomowy garażowiec z prawdziwego zdarzenia przy Robotniczej/Bożego Ciała, to sprzedali patodeweloperowi tam działkę i teraz kombinują jak koń pod górę z mikrodziałkami na mikroparkingi, na archeologicznie nieprzebadanym gruncie Starówki w dodatku. Trzymcie mnie w pięciu, albo zawezwę tow. Kolińskiego, żeby gromił to niegospodarne ratuszowe nieudacznictwo, zaprawdę.
lubie.kefir (2021.11.15)
@lubie.kefir - Trzymię Cię, za te niezbadane archeo połacie.
bat.. (2021.11.16)
Powrót do komentarzy