Wybrany wątek opinii
Jak tam powstanie parking to możemy to śmiało przypisać Naszym radnym, którzy robią z tego miasta syf. Kamienice pobudować w klimacie starego miasta!
Do moderacji
Odpowiedz
22
6
Parking nadziemno- podziemny także może być stylizowany na kamienicę. Czy błądzę?. ..
Do moderacji
Odpowiedz
0
0
@bat.. - Bladzisz
Do moderacji
Odpowiedz
0
1