Wybrany wątek opinii

Jak tam powstanie parking to możemy to śmiało przypisać Naszym radnym, którzy robią z tego miasta syf. Kamienice pobudować w klimacie starego miasta!
(2021.11.15)
Parking nadziemno- podziemny także może być stylizowany na kamienicę. Czy błądzę?. ..
bat.. (2021.11.16)
@bat.. - Bladzisz
(2021.11.16)
Powrót do komentarzy