UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Chyba jednak nie dostał, bo inaczej szalalby w komentarzach. Myślę, że jednak jest jakoś nagradzany, bo inaczej nie mając w tym interesu nie pisały takich bredni.


Anuluj