UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

podziękujcie pisiowatej mafii bo każdą baryłkę ropy "kupuje na giełdzie w londynie"polak to frajer lubi być robiony w człona i jeszcze za to płacić


Anuluj