UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
podziękujcie pisiowatej mafii bo każdą baryłkę ropy "kupuje na giełdzie w londynie"polak to frajer lubi być robiony w człona i jeszcze za to płacić
podziękujcie pisiowatej mafii bo każdą baryłkę ropy "kupuje na giełdzie w londynie"polak to frajer lubi być robiony w człona i jeszcze za to płacić