36
03.11.2021

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
I to jest temat do TVN 24 i CBA - dziwnych ukladów Miasta z prywaciarzami nie ma końca, a cierpi na tym Elbląg W Elblagy to jakaś masakra jesli chodzi o zagospodarowywanie terenow. Prosze zobaczyc jak wyglada teren przy zjeździe z mostu w dół do Tysiaclecia. Przecież to centrum miasta a po prawej stronie komisy samochodowe. Jakies namioty. .. Kto na to wydał zgodę. Pewnie po znajomosci. .. .Okropny widok. .. .przy wjeździe od tej strony na Starówkę.
(2021.11.03)

info

3  
  0
Kiedy mają zacząć budowę tego Accolade przy Castoramie, dla którego teren został sprzedany niedawno? W Koszalinie już niby zaczęli
laskipaa (2021.11.03)

info

1  
  0
Kwartał między św. Ducha i bulwarem - przecież tu się aż prosi kolejna kamienica, a nie te wiecznie wspominane miejsca parkingowe. .. Komeńskiego - środek miasta i działalność składowa (czyt. bajzel), ktoś tam u was myśli? Karowa. Przeznaczenie pod parking. Bo był parking, to przedszkolaki z UM wpadli na genialny pomysł zrobienia parkingu. Kozak. Przecież to miejsce pod mieszkaniówkę. Puk puk, myśli tam ktoś u was??? Syf robicie z tego miasta w kwestii jego zagospodarowania i wyglądu. Przepraszam że przepisałem, lecz zgadzam się w100%
jarock600 (2021.11.03)

info

1  
  0
A czemu prezydent ma zajmowac stsnowisko w sprawie prywatnej dzialki, myslisz ze wszuscy sa bolszewikami
(2021.11.03)
@L. K - Oj czepiamy się, czepiamy. .. ..
Laki (2021.11.04)
@RobertKoliński - Robercie, czym chciałeś się popisać?Bo naprawdę nie wyszło.
(2021.11.05)