A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
I to jest temat do TVN 24 i CBA - dziwnych ukladów Miasta z prywaciarzami nie ma końca, a cierpi na tym Elbląg
W Elblagy to jakaś masakra jesli chodzi o zagospodarowywanie terenow. Prosze zobaczyc jak wyglada teren przy zjeździe z mostu w dół do Tysiaclecia. Przecież to centrum miasta a po prawej stronie komisy samochodowe. Jakies namioty. .. Kto na to wydał zgodę. Pewnie po znajomosci. .. .Okropny widok. .. .przy wjeździe od tej strony na Starówkę.
Kiedy mają zacząć budowę tego Accolade przy Castoramie, dla którego teren został sprzedany niedawno? W Koszalinie już niby zaczęli
Kwartał między św. Ducha i bulwarem - przecież tu się aż prosi kolejna kamienica, a nie te wiecznie wspominane miejsca parkingowe. .. Komeńskiego - środek miasta i działalność składowa (czyt. bajzel), ktoś tam u was myśli? Karowa. Przeznaczenie pod parking. Bo był parking, to przedszkolaki z UM wpadli na genialny pomysł zrobienia parkingu. Kozak. Przecież to miejsce pod mieszkaniówkę. Puk puk, myśli tam ktoś u was??? Syf robicie z tego miasta w kwestii jego zagospodarowania i wyglądu.
Przepraszam że przepisałem, lecz zgadzam się
w100%
A czemu prezydent ma zajmowac stsnowisko w sprawie prywatnej dzialki, myslisz ze wszuscy sa bolszewikami
@L. K - Oj czepiamy się, czepiamy. .. ..
@RobertKoliński - Robercie, czym chciałeś się popisać?Bo naprawdę nie wyszło.