Wybrany wątek opinii
W Elblagy to jakaś masakra jesli chodzi o zagospodarowywanie terenow. Prosze zobaczyc jak wyglada teren przy zjeździe z mostu w dół do Tysiaclecia. Przecież to centrum miasta a po prawej stronie komisy samochodowe. Jakies namioty. .. Kto na to wydał zgodę. Pewnie po znajomosci. .. .Okropny widok. .. .przy wjeździe od tej strony na Starówkę.
Do moderacji
Odpowiedz
10
1
@L. K - Oj czepiamy się, czepiamy. .. ..
Do moderacji
Odpowiedz
0
0