Wybrany wątek opinii

W Elblagy to jakaś masakra jesli chodzi o zagospodarowywanie terenow. Prosze zobaczyc jak wyglada teren przy zjeździe z mostu w dół do Tysiaclecia. Przecież to centrum miasta a po prawej stronie komisy samochodowe. Jakies namioty. .. Kto na to wydał zgodę. Pewnie po znajomosci. .. .Okropny widok. .. .przy wjeździe od tej strony na Starówkę.
L. K (2021.11.03)
@L. K - Oj czepiamy się, czepiamy. .. ..
Laki (2021.11.04)
Powrót do komentarzy