UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Kwartał między św. Ducha i bulwarem - przecież tu się aż prosi kolejna kamienica, a nie te wiecznie wspominane miejsca parkingowe. .. Komeńskiego - środek miasta i działalność składowa (czyt. bajzel), ktoś tam u was myśli? Karowa. Przeznaczenie pod parking. Bo był parking, to przedszkolaki z UM wpadli na genialny pomysł zrobienia parkingu. Kozak. Przecież to miejsce pod mieszkaniówkę. Puk puk, myśli tam ktoś u was??? Syf robicie z tego miasta w kwestii jego zagospodarowania i wyglądu. Przepraszam że przepisałem, lecz zgadzam się w100%

jarock600