UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
I to jest temat do TVN 24 i CBA - dziwnych ukladów Miasta z prywaciarzami nie ma końca, a cierpi na tym Elbląg W Elblagy to jakaś masakra jesli chodzi o zagospodarowywanie terenow. Prosze zobaczyc jak wyglada teren przy zjeździe z mostu w dół do Tysiaclecia. Przecież to centrum miasta a po prawej stronie komisy samochodowe. Jakies namioty. .. Kto na to wydał zgodę. Pewnie po znajomosci. .. .Okropny widok. .. .przy wjeździe od tej strony na Starówkę.