36
03.11.2021

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
@RobertKoliński - Czyli zaprzeczasz że komuniści dopuścili się w swojej historii okropnych zbrodni na ludzkości? Np w ramach kolektywizacji rolnictwa zagłodzili na Ukrainie kilka milionów ludzi albo że podczas "wyzwalania "spod okupacji niemieckiej dopuszczali się okropnych gwałtów a co za tym idzie okaleczeń wielu tysięcy kobiet? Jeśli zaprzeczasz to ty jesteś nieukiem historycznym gamoniem i wielkim kłamcom który gloryfikuje zbrodnie więc nie udawaj mi tu wielce dbającego o dobro człowieka lewacki humanisto
(2021.11.03)
@RobertKoliński - To, że swoje wypowiedzi podpisujesz z imienia i nazwiska nie oznacza, że jesteś jakiś wyjątkowy. Pokazujesz jedynie, że jawnie obnosisz się ze swoją głupotą.
(2021.11.03)
Mylisz się, anonimowy kabotynie - nie dość, że na tle podobnych tobie anon-siurków jestem w rzeczy samej wyjątkowy, to w dodatku mądrzejszy. Zatem nie bez powodu po prostu nie chce mi się z troll-jełopstwem gadać. Czytaj i spożywaj gruz. [The work, which came out in German on Monday, takes a closer look at the rape of German women by all four victorious powers at the end of World War II. In particular, though, her views on the behavior of American GIs are likely to raise eyebrows. Gebhardt believes that members of the US military raped as many as 190,000 German women by the time West Germany regained sovereignty in 1955,with most of the assaults taking place in the months immediately following the US invasion of Nazi Germany. The author bases her claims in large part on reports kept by Bavarian priests in the summer of 1945.The Archbishop of Munich and Freising had asked Catholic clergy to keep records on the allied advance and the Archdiocese published excerpts from its archive a few years ago. ]
RobertKoliński (2021.11.03)
I znowu cenzor tnie udokumentowane fakty, za to durnowate plucie i nieuckie mitomaństwo anonimowego troll-kabotyna puszcza bez najmniejszych oporów - "wolne media", #komedia;
RobertKoliński (2021.11.03)

info

1  
  3
@okoniowaty - A po co miastu puste niewykorzystane działki? MIasto będzie deweloperem czy Żabką?
JamCi (2021.11.03)
Teren, gdzie powinien powstać aquapark w połączeniu z pływalni tworząc jednocześnie kompleks z lodowiskiem idzie pod młotek. Czas sprzedaży wszystkiego co jest rozpoczęty. Budżet należy spiąć za wszelką cenę. A po "nas"choćby potop. Kredyty rolowane spłacać trzeba.
W(f)spaniale (2021.11.03)

info

5  
  0
No ten pion z ukladu trojmiejsko-wroclawskiego wystawia wszystko na sprzedaz ale owszem kupujcie budujcie tylko pozniej nie narzekajcie jak zostanie ZNACJONALIZOWANE. Idzie Wiosna ludzi ktora pokaze wam gdzie mozecie sobie schowac ta mase gotowki ktora ukradliscie narodowi. Ps: nie zalujcie na ochrone wlasnych dobytkow i rodzin.
Qanon (2021.11.03)

info

2  
  0
@RobertKoliński - To się nazywa megalomania i to się leczy.
(2021.11.03)
@Beniuu - Podwyżki podatku od nieruchomości, dwa lata z rzędu podnoszą.
okoniowaty (2021.11.03)
@RobertKoliński - Faktycznie wyjątkowy 40-sto letni bezdzietny kawaler bez stałego zatrudnienia nawet najstarsi komuniści nie pamiętają takiego nieróba i nieudacznika życiowego z takim parciem na szkło
Niszczlewactwo (2021.11.03)