UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
A czemu prezydent ma zajmowac stsnowisko w sprawie prywatnej dzialki, myslisz ze wszuscy sa bolszewikami
A czemu prezydent ma zajmowac stsnowisko w sprawie prywatnej dzialki, myslisz ze wszuscy sa bolszewikami