Wybrany wątek opinii

Podwyżki sprzedaż działek, co jeszcze zrobi nasz dzielny i zaradny gospodarz?? Nie długo będzie to miasto prywatne, bo wszystkie grunty posprzedaje.
okoniowaty (2021.11.03)
@okoniowaty - więc ty, rządź i dziel, haha
(2021.11.03)
@okoniowaty - A po co miastu puste niewykorzystane działki? MIasto będzie deweloperem czy Żabką?
JamCi (2021.11.03)
Powrót do komentarzy