Wybrany wątek opinii
Podwyżki sprzedaż działek, co jeszcze zrobi nasz dzielny i zaradny gospodarz?? Nie długo będzie to miasto prywatne, bo wszystkie grunty posprzedaje.
Do moderacji
Odpowiedz
25
19
@okoniowaty - więc ty, rządź i dziel, haha
Do moderacji
Odpowiedz
5
13
@okoniowaty - A po co miastu puste niewykorzystane działki? MIasto będzie deweloperem czy Żabką?
Do moderacji
Odpowiedz
1
1