UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

No ten pion z ukladu trojmiejsko-wroclawskiego wystawia wszystko na sprzedaz ale owszem kupujcie budujcie tylko pozniej nie narzekajcie jak zostanie ZNACJONALIZOWANE. Idzie Wiosna ludzi ktora pokaze wam gdzie mozecie sobie schowac ta mase gotowki ktora ukradliscie narodowi. Ps: nie zalujcie na ochrone wlasnych dobytkow i rodzin.

Qanon

Anuluj