UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

No ten pion z ukladu trojmiejsko-wroclawskiego wystawia wszystko na sprzedaz ale owszem kupujcie budujcie tylko pozniej nie narzekajcie jak zostanie ZNACJONALIZOWANE. Idzie Wiosna ludzi ktora pokaze wam gdzie mozecie sobie schowac ta mase gotowki ktora ukradliscie narodowi. Ps: nie zalujcie na ochrone wlasnych dobytkow i rodzin.

Qanon