36
03.11.2021

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Starówka to chyba już dawno powinna być rozbudowana. Na co czekacie.
(2021.11.03)

info

13  
  2
Sprzedaż niezagospodarowanych terenów, których w Elblągu jest bez liku to dobry, ale spózniony pomysł. , ale trudno taka jest uroda elbląskich władz, że czas biegnie im wolniej niż normalnie. Tylko dlaczego wyznaczaja przeznaczenie tych działek ktore nikogo nie interesuje, bo nie ma na nie zapotrzebowania wśród inwestorów prywatnych / parkingi, garaże pietrowe/ Na zakończenie dziwi mnie powód dlaczego wiedząc, że nikt nie kupi jednak wystawiają. I nadal czekamy na stanowisko prezydenta w temacie przyszlości dzialki na Pl. Konstytucji pana cukiernika.
(2021.11.03)
czy to prawda że miasto sprzedało 2 działki na ul. Stawidłowej w cenie działek w R. O. D ?????
kovalski (2021.11.03)

info

4  
  0
W Elblagy to jakaś masakra jesli chodzi o zagospodarowywanie terenow. Prosze zobaczyc jak wyglada teren przy zjeździe z mostu w dół do Tysiaclecia. Przecież to centrum miasta a po prawej stronie komisy samochodowe. Jakies namioty. .. Kto na to wydał zgodę. Pewnie po znajomosci. .. .Okropny widok. .. .przy wjeździe od tej strony na Starówkę.
L. K (2021.11.03)
Chyba muszę zrobić podobnie i też zagłosować nogami.
zzz@333 (2021.11.03)
DO ZWOLNIENIA I UKARANIA W TRYBIE NATYCHMIASTOWYM! A potem rozliczyć sprzedawczyków i rabusiów publicznych gruntów oraz postawić przed prokuratorem, tych sługusów kapitału i Mamona, zamiast społeczeństwa, jak fałszywie przysięgali ci kłamcy nam wszystkim po wyborach. [Czy to jeszcze pamiętasz?] #samorząd, #sprzedawczyki, #nieudolność, #dyletanctwo, #bumelanctwo, #rak, #RatuszowychBumelantówPodSąd! 🚩
RobertKoliński (2021.11.03)
@RobertKoliński - A przed jakim sądem postawić komunistów morderców Polaków? Komunistów którzy przez dziesiątki lat dręczyli Polaków
(2021.11.03)
Przez 32 lata nie zdążyliście jeszcze zadręczyć wszystkich kobiet, wszystkich staruszków, wszystkich imigrantów i wszystkich niePO-PiSiorów w Polsce? To teraz możecie się odwołać, ale przez okno - TERAZ BĘDZIEMY ROZLICZAĆ WAS MY, ZAŁGANE STYROPIANOWE ŁACHUDRY I RABUSIE POLSKI!!! #TakBędzie, #JużNiebawem, #IdzieNowe, #MłodaPolska 🚩
RobertKoliński (2021.11.03)
@RobertKoliński - Przecież historia dość obrazowo pokazuje kto był największym złodziejem w historii ludzkości to właśnie komuniści od początku swoich rządów wyciągali ręce nie po swoje dzielili nie swoim rozdawali nie swoje to komuniści okradali własne narody w imię czerwonej idei i w imię tej idei lub swojej nieudolności zaglodzili na śmierć miliony ludzi. Myślisz że zwykli ludzie tego nie wiedzą nie pamiętają?
(2021.11.03)
Nieuk jesteś skończony, prawacki mitoman, marny manipulant i żałosny krętacz - nie mówiąc nawet, że zwykły ignorant bez krzty rzetelnej wiedzy historycznej i naukowej. A jako że również anonim, to nie chce mi się z tobą gadać, tchórzliwy trutniu sakramencki.
RobertKoliński (2021.11.03)