UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

@NiePrawyAleSprawiedliwy- - A tak własciwie, to o co Ci chodzi?Może o to, żeby ten ładny budynek skończył tak, jak ten na Piechoty?

mm263

Anuluj