UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
znzna jest gra monopol? otóż w tej grze jak ktoś żle gra to sprzedaje domy. podobnie u nas sprzedaje sprzedaje a potem plajtuje, to normalne na rynku.
znzna jest gra monopol? otóż w tej grze jak ktoś żle gra to sprzedaje domy. podobnie u nas sprzedaje sprzedaje a potem plajtuje, to normalne na rynku.