UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

znzna jest gra monopol? otóż w tej grze jak ktoś żle gra to sprzedaje domy. podobnie u nas sprzedaje sprzedaje a potem plajtuje, to normalne na rynku.


Anuluj