Wybrany wątek opinii

Czy to miasto stało się giełdą staroci? Sprzedają wszystko co zostało po Niemcach. A tak swoją drogą: co dzieje się z budynkiem koło ratusza zakupionym przez miasto?
Ruminek (2021.10.27)
@Ruminek - Wiekowo na pewno, a czas juz uwolnić nas od mentalności prehistorycznej
(2021.10.27)
@Ruminek - Przecież widać co się dzieje.
(2021.10.27)
Powrót do komentarzy