UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Komuś z Towarzystwa Wzajemnej Adoracja wpadła w oko i trzeba ją za darmochę łyknąć- jakieś to typowe w E-g. ile juz tak poszło na lewo dla znajomków ?!
Komuś z Towarzystwa Wzajemnej Adoracja wpadła w oko i trzeba ją za darmochę łyknąć- jakieś to typowe w E-g. ile juz tak poszło na lewo dla znajomków ?!