UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Komuś z Towarzystwa Wzajemnej Adoracja wpadła w oko i trzeba ją za darmochę łyknąć- jakieś to typowe w E-g. ile juz tak poszło na lewo dla znajomków ?!


Anuluj