UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
A ja chce wyrazić sprzeciw wobec tego, że jutro spadnie z nieba śnieg!!! Czyli również wyrażam sprzeciw wobec czegoś co nie zaistnieje a nawet nie ma takiego tematu. Durnie sprzeciwiają sie polexitowi, który sami sobie wkręcili! Z drugiej strony…czy to była aż taka strata dla nas…wątpie. Dla niemiaszków a i owszem. Unia to taki łańcuszek argetyński
Ncks