UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

A ja chce wyrazić sprzeciw wobec tego, że jutro spadnie z nieba śnieg!!! Czyli również wyrażam sprzeciw wobec czegoś co nie zaistnieje a nawet nie ma takiego tematu. Durnie sprzeciwiają sie polexitowi, który sami sobie wkręcili! Z drugiej strony…czy to była aż taka strata dla nas…wątpie. Dla niemiaszków a i owszem. Unia to taki łańcuszek argetyński

Ncks