UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Jak znowu zablokują oba pasy ruchu ze nawet karetka nie będzie miała jak przejechać to z powództwa cywilnego ja im wytoczę pozew za blokowanie drug dla pojazdów uprzywilejowanych !!
Jak znowu zablokują oba pasy ruchu ze nawet karetka nie będzie miała jak przejechać to z powództwa cywilnego ja im wytoczę pozew za blokowanie drug dla pojazdów uprzywilejowanych !!