UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Jak znowu zablokują oba pasy ruchu ze nawet karetka nie będzie miała jak przejechać to z powództwa cywilnego ja im wytoczę pozew za blokowanie drug dla pojazdów uprzywilejowanych !!


Anuluj