UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Szkoda że pan Leonard K. poseł siedzący nad JK nie chce startować bo jest w sejmie a on by był dobrym prezydentem
wibra
Szkoda że pan Leonard K. poseł siedzący nad JK nie chce startować bo jest w sejmie a on by był dobrym prezydentem
wibra