UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

A może trzeba było o tym pomyśleć wcześniej, bo w tej chwili Związku Jaszczurczego jest totalnie zapchana!!! I jeszcze jedno - na wysokości tzw. "hotelowca"jest zainstalowany tzw. spowalniacz, zwany też niekiedy "leżącym policjantem". Nie wątpię, że wymyślił to jakiś wybitny intelektualista z Magistratu, których w ekipie Wróblewskiego pod dostatkiem. Chciałbym, żeby ten "urzędomatołek"spróbował spać po godzinie 6.00 rano, kiedy na te 3 budowy przy ul. Oboźnej zaczynają jechać ciężarówy nie zwalniające przed tą przeszkodą. Przerażający huk!!!!

paterek