Wybrany wątek opinii

RONDA! Budować ronda raz jeszcze ronda! Kto zarabia na tych światłach, ze ich więcej niż drzew w Elblagu?!
(2021.10.08)
Szczególnie podziemne
(2021.10.08)
Powrót do komentarzy