Wybrany wątek opinii
A może trzeba było o tym pomyśleć wcześniej, bo w tej chwili Związku Jaszczurczego jest totalnie zapchana!!! I jeszcze jedno - na wysokości tzw. "hotelowca"jest zainstalowany tzw. spowalniacz, zwany też niekiedy "leżącym policjantem". Nie wątpię, że wymyślił to jakiś wybitny intelektualista z Magistratu, których w ekipie Wróblewskiego pod dostatkiem. Chciałbym, żeby ten "urzędomatołek"spróbował spać po godzinie 6.00 rano, kiedy na te 3 budowy przy ul. Oboźnej zaczynają jechać ciężarówy nie zwalniające przed tą przeszkodą. Przerażający huk!!!!
Do moderacji
Odpowiedz
9
3
@paterek - o 6:00 wstaje się do pracy.
Do moderacji
Odpowiedz
0
0
@paterek - Dodam jeszcze cos ciekawszego, przez lata na skrzyzowaniu wyspianskiego, bqluckiego, jaszury bylo przejcie od strony szpitala, wystarczylo pasy namqlowac, nie zrobili przejscie tam od strony grobli(po gorke)gdzie samochody wyjezdzajace w prawo z wyspianskiego i lewo z oboznej jak jest pieszy to maja mniejsze sznse go dostrzec gdyz czesto patrza w strone jaszczurczego od strony szpitala, jak bylo poprzednie rozwiazanie to bylo dlq kazdego lepsze samochody z jaszczurczego zatrzymywaly sie i pieszy spokojnie przeszedl i ci z baluckiego i wyspianskiego wlaczli sie spokojnie do ruchu, przez lata tam nie bylo potracenia ale teraz um i rzad z przepisami i media z interpretacja stworzyli do tego warunki, nie wspomne ile pieniedzy wydali na kawalek polbruku, nowe znaki i farbe na pasy, po jaka cholere zmienili cos co dobrze funkcjonowalo. ..
Do moderacji
Odpowiedz
1
0