UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Gdzie są teraz te pochwalne dla przekopu wpisy zachwytu co chwila, gdzie? Materiał o przekopie i co tak mało pochlebców, nie rozumiem. Głupio się wypowiadać może, przerwą budowę i rozbiorą jak elektrownię?

­­­­­­Np

Anuluj