UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Nie rozumiem wrzasku elbląskich pisiorów - przekop i zalew jest w granicach pomorskiego, port też przejdzie pod Zarząd Portów w Gdyni- przecież tę pogłębiarkę zamawia też Urząd Morski w Gdyni a nie ministerstwo a tym bardziej Urząd Marszałkowski w Olsztynie. Cała ta fanaberia zakończy żywot jak elektrownia w Ostrołęce- tylko na pewno przekopu nie zasypią, jakiś pomnik fantazji prezesa musi pozostać.
.,.,.