UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Gdzie są teraz te pochwalne dla przekopu wpisy zachwytu co chwila, gdzie? Materiał o przekopie i co tak mało pochlebców, nie rozumiem. Głupio się wypowiadać może, przerwą budowę i rozbiorą jak elektrownię?

­­­­­­Np