UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Jestem elblążaninem i bardzo bym chciał żeby w moim mieście powstał chociaż w połowie taki port jak w Gdańsku. Jestem również realistą i myślę że w najbliższych kilkudziesięcioleciach jest to niemożliwe. Czy kanał przez mierzeję był potrzebny?Napewno tak. Myślę jednak, że póki co będzie wykorzystywany w celach turystycznych. Odnośnie pogłębiarki. 40 mln. za wielką, skomplikowaną maszynę o ładowności 1000m/3 to chyba zbyt niska cena, są droższe samochody. Nawet Chińczycy nie staneli do przetargu:)Z wielkim żalem muszę uspokoić mieszkańców Rotterdamu, Elbląg tak ale jeszcze nie teraz:(
śluzowy