UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Popieram posłankę. Należy jednak troszkę uzupełnić jej interpelację. Ministerstwo i Premier, muszą uzupełnić program budowy przekopu o wybudowanie miasta na końcu kanału. Obok, albo w miejscu Elbląga. Obecne miasto ulega likwidacji, więc niezbędne jest wybudowanie czegoś, do czego będą mogły płynąc towary.
entuzjasta