UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

@laskipaa - GM obawia się, że bliższa prawdy jest kwota 500 000 000 zł by port elbląski miał choćby cień szansy na obsługę małych i średnich kontenerowców. Parking dla TIRów nie podoła temu zadaniu. Port przynajmniej powinien zostać przeniesiony do Kamienicy Elbląskiej.

GłębokaMyśl

Anuluj