UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
@laskipaa - GM obawia się, że bliższa prawdy jest kwota 500 000 000 zł by port elbląski miał choćby cień szansy na obsługę małych i średnich kontenerowców. Parking dla TIRów nie podoła temu zadaniu. Port przynajmniej powinien zostać przeniesiony do Kamienicy Elbląskiej.
GłębokaMyśl