UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

@laskipaa - GM obawia się, że bliższa prawdy jest kwota 500 000 000 zł by port elbląski miał choćby cień szansy na obsługę małych i średnich kontenerowców. Parking dla TIRów nie podoła temu zadaniu. Port przynajmniej powinien zostać przeniesiony do Kamienicy Elbląskiej.

GłębokaMyśl