UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Popieram posłankę. Należy jednak troszkę uzupełnić jej interpelację. Ministerstwo i Premier, muszą uzupełnić program budowy przekopu o wybudowanie miasta na końcu kanału. Obok, albo w miejscu Elbląga. Obecne miasto ulega likwidacji, więc niezbędne jest wybudowanie czegoś, do czego będą mogły płynąc towary.

entuzjasta

Anuluj