UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
podziwiam posłankę Falej za charakter, wie, że prostacy internetowi rzuca się na nią, bo jest pod ręką, pozostali z Wiejskiej schowali się, boją się wszystkiego, a najbardziej prezydenta. Przynajmniej dyskutujemy, a w elblągowie to rzecz niezwyczajna.
Z lewa